Kreatywna odzież uliczna cieszy się wzięciem

Kreatywna odzież uliczna cieszy się wzięciem

Każdy chce pozostać unikalny, jeśli chodzi o ubiór stosowany w wolnym czasie. W środowisku zawodowym raczej musimy ograniczać swoją fantazję modową, dlatego tym ważniejsza jest dla nas niepowtarzalna odzież uliczna kojarzona z fazami poświęconymi rekreacji. Powinna być wysoce oryginalna i odzwierciedlać nasze wewnętrzne cechy.

Fantazyjne pomysły

W jaki sposób projektanci odzieży ulicznej starają się kształtować obecne trendy? Łatwym aczkolwiek niesamowicie skutecznym sposobem jest zdobienie bluz lub koszulek poprzez kolorowe nadruki. Czasami nadruk jest tak duży, że sięga od pasa aż po szyję. Tego typu dekoratywne elementy spotykane są nawet na legginsach. Oprócz grafik odzwierciedlających sportowców lub futurystyczne wzory, nadruk nieraz składa się również z napisu, który zazwyczaj ma postać motywującej frazy. Bazowanie na kontrowersyjnych tematach staje się coraz popularniejszym sposobem promowania marek. Niektórzy z projektantów uważają, że szokujące motywy pasują do odzieży ulicznej. Kontrowersyjne kolekcje dużo lepiej sprzedają się w USA niż w Europie, gdzie konsumenci raczej lubią pozytywne motywy o uniwersalnej estetyce. Nowością w odzieży ulicznej są różnorakie dodatki z materiałów fluorescencyjnych. W nocy świetnie poprawiają wygląd, a poza tym podwyższają bezpieczeństwo pieszych. Odzież z elementami odblaskowymi nie jest już jedynie koszmarnym obowiązkiem, jak jeszcze przed paroma laty. Dzisiaj dzięki kreatywności projektantów takie elementy wypadają bardzo stylowo. Z czym jeszcze eksperymentują firmy odzieżowe? Ostatnimi czasy widać, że marki modowe starają się urozmaicić wygląd kołnierzyków, długich i krótkich rękawów, a nawet kieszeni naszywanych na zewnątrz. Każda marka chce mieść unikalne cechy, gdyż tylko wtedy może przebić się do świadomości klientów na zatłoczonym rynku komfortowych ubrań.

Odzież militarna nie powinna być pod żadnym pozorem obarczana ciężkimi dekoracjami z metalu lub kamieni szlachetnych. Komfort to szalenie ważny atrybut tego rodzaju ubioru, dlatego cała kreacja musi pozostać stosunkowo lekka.

Facebook Comments

Artykuły użytkownika

Najnowsze

Najczęściej komentowane

Facebook Comments